DISPA®

VYTISKNĚTE – POVĚSTE – RECYKLUJTE

DISPA® je papírová deska s jedinečným strukturovaným papírovým jádrem,
které zajištuje optimální pevnost v ohybu.


To dělá z DISPA® dokonalé řešení pro krátkodobé propagační kampaně. DISPA® poskytuje vše, co by měla deska pro signmaking splňovat - optimální rovnost, hladký povrch, vynikající výsledky při potisku, tuhost i stabilitu - a navíc jedinečné složení ze 100% certifikovaného FSC® papíru (FSC®-C139829). 
FTP Plastic s.r.o je také v dodavatelském řetězci FSC certifikována.


Reliéfní struktura tvořící centrální vrstvu DISPA® je výsledkem rozsáhlé analýzy a testování různých profilů. Toto patentované jádro a způsob výroby vedou k obzvláště stabilní kompozitní desce. DISPA® je optimálním řešením pro tisk i laminování s použitím standardních lepidel. Může být tvarována běžným lámacím nožem nebo strojově v rámci dělících procesů.DISPA® je plně recyklovatelná. DISPA® je nový kompozitní materiál od 3A Composites, který je že100% recyklovatelný. Deska vyniká lehkostí, pevností, stabilitou, možností snadného lepení a velmi dobrými vlastnostmi při potisku. Deska je určena zejména na krátkodobé promo kampaně. 
 

 

 

 

UKÁZKA STROJOVÉHO ŘEZÁNI DESKY DISPA® 

 

 

 

Deska je odpovědí na stále sílící tlak po inovativních materiálech, které vedle dobrých mechanických vlastností berou ohled také na životní prostředí. DISPA® lze plně recyklovat stejně, jako standardní papír. Cenově se také navíc jedná o velice zajímavou alternativu jiným produktům určeným pro krátkodobé použití.

Mezi aplikace patří:  

  • Vizuální plochy (Displays) pro POS / POP aplikace
  • Cedule
  • Popisné prvky (Signage)
  • Klasické aplikace vizuální komunikace.

Kontaktujte nás

Stanislav Sabáček

Oblast reklama Čechy
Zobrazit kontakt

Petr Sonntag

Oblast reklama Morava
Zobrazit kontakt

Daria Češpivová

Oblast reklama Čechy
Zobrazit kontakt

Ke stažení

Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. O tom, jak Google nakládá se soubory cookies, se můžete dočíst zde, a to pro účely analýz, personalizace reklamy, remarketingu a poskytování funkcí sociálních médií.
Souhlasím