Morava +420 585 151 212    |   Čechy +420 311 909 053 (všední dny: 7.30 -15.30 hod.) 

Materiály dle použití

×

20200527151038_xfz8ctdmkish66t6ktafd8lt72notmu3.svgMenu

Dutinkový polypropylen

Dutinkový polypropylen je vysoce odolný a lehký materiál, který se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi a odolností proti vlhkosti a chemikáliím. V naší nabídce vynikají zejména extrudované polypropylenové dutinkové desky a polypropylenové sendviče, které jsou ideální pro širokou škálu aplikací díky své struktuře poskytující vynikající pevnost při nízké hmotnosti.

Vlastnosti dutinkového polypropylenu:

  • Vysoká odolnost proti chemikáliím a vlhkosti
  • Lehkost s vysokou pevností
  • Dobrá akustická a tepelná izolace
  • Snadná recyklace a šetrnost k životnímu prostředí

Běžné aplikace dutinkového polypropylenu zahrnují:

  • Balení a logistika: Výroba odolných obalů, přepravních boxů a paletových vložek.
  • Stavebnictví: Izolační materiály, ochranné bariéry a dočasné stavební prvky.
  • Reklama: Výroba reklamních tabulí, displejů a výstavních panelů.

Naše extrudované polypropylenové dutinkové desky a sendviče představují špičkovou kvalitu a jsou vyrobeny s důrazem na funkčnost a udržitelnost. Díky vynikající kombinaci lehkosti, odolnosti a ekologické šetrnosti jsou tyto materiály vyhledávanou volbou pro náročné aplikace v průmyslu i reklamě.


AKYPLAC®

Reklama Průmysl


(AKYPLAC® - extrudovaná polypropylenová (PP) dutinková deska. Velmi lehká, dostatečně pevná a cenově výhodná pro použití v reklamě – zejména pro nenáročné potisky a polepy, kdy může nahradit jinak běžně používané PVC, kartony nebo plechy a to i v exteriérových aplikacích.Úprava povrchuAntistatická úprava – trvanlivost až 6 měsícůCorona Treatment – úprava)

AKYPRINT®


(AKYPRINT® - polypropylenový (PP) sendvič s unikátním patentovaným jádrem, jehož struktura zajišťuje desce dostatečnou pevnost a tuhost při zachování velmi nízké hmotnosti. AKYPRINT® je dalším vývojovým krokem v oblasti PP sendvičů – je určený především pro použití v tištěné reklamě. AKYPRINT® snadno nahradí běžně používané PVC desky, kartony nebo plechy.)