Morava +420 585 151 212    |   Čechy +420 311 909 053 (všední dny: 7.30 -15.30 hod.) 

Materiály dle použití

×

20200527151038_xfz8ctdmkish66t6ktafd8lt72notmu3.svgMenu

Plný polykarbonát

Plný polykarbonát je ideálním řešením pro stavební a konstrukční projekty, kde je vyžadována kombinace pevnosti, odolnosti a atraktivního designu. S vysokou rázovou houževnatostí a odolností proti extrémním teplotám si tento materiál udržuje vysokou kvalitu i v náročných podmínkách. Jeho vynikající ochrana proti UV záření efektivně brání blednutí a praskání, což zaručuje, že si polykarbonát udrží svůj původní vzhled mnoho let.

Naše nabídka plného polykarbonátu představuje prémiovou volbu pro ty, kdo hledají materiál, který je nejen pevný a odolný, ale také esteticky příjemný. Průhlednost a snadná zpracovatelnost polykarbonátu umožňují využití v široké škále aplikací, od prosklených fasád po designové prvky.

Typy polykarbonátu

Nejčastější příklady použití v různých odvětvích

  • Stavebnictví a architektura: Prosklené fasády, pergoly (plný polykarbonát na pergolu), polykarbonátové desky na skleníky, střešní krytiny, zábradlí, bezpečnostní skla a průhledné konstrukční prvky.
  • Průmysl: Strojní ochranné kryty, vizuální inspekční systémy, osvětlovací technika a průmyslová okna.
  • Reklama a design: Výrobní materiál pro reklamní panely, prosvětlené billboardy, výstavní stánky a designové prvky.
  • Bezpečnostní aplikace: Bezpečnostní brýle, štíty, ochranné panely a materiály pro výrobu ochranných prvků.

Ve srovnání s dutinkovým polykarbonátem nabízí lepší odolnost vůči nárazům a extrémním teplotám, což ho činí ideální volbou pro projekty vyžadující dlouhodobou odolnost.


LEXAN EXTRITE

Stavebnictví


(LEXAN™ EXTRITE™ - nová transparentní polykarbonátová deska Lexan s jedinečnou povrchovou úpravou pro venkovní použití v extrémních povětrnostních podmínkách. Díky UV ochraně z jedné strany a speciální ochranné vrstvě proti poškrábání z druhé strany je perfektním řešením pro širokou škálu stavebních a konstrukčních aplikací.S novou ochrannou vrstvou)

IMPEX PLNÝ POLYKARBONÁT

Stavebnictví Reklama Průmysl


(IMPEX® - plná deska z polykarbonátu (PC). Vyniká mimořádnou rázovou houževnatostí - deska je takřka nerozbitná. Zároveň nabízí vysokou propustnost světla, tepelná i zvuková izolaci. Snadná montáž, dělení, ohýbání za studena, hluboké tažení za tepla. Oboustranně nanesena ochranná vrstva proti působení UV záření. Určena zejména k výrobě světelné reklamy,)

VLNITÁ STŘEŠNÍ KRYTINA WABE

Stavebnictví


(Prosvětlovací vlnité desky vyrobené z polykarbonátu, se speciální pyramidovou strukturou spodní strany. Jedná se o nejkvalitnější používaný plast pro prosvětlovací střešní krytiny. Velmi vysoká životnost. Záruka 10 let.Tato prémiová vlnitá střešní krytina WABE s 20 letou zárukou je vyrobena z polykarbonátu, což je nejpoužívanější plast pro prosvětlovací)

SOTON PLNÝ POLYKARBONÁT

Stavebnictví


(Plné polykarbonátové desky od ukrajinského výrobce SOTON, který se soustředí na vysoce kvalitní a efektivní produkci od roku 2003. Desky Soton představují cenově atraktivní řešení pro široké spektrum použití.Desky Soton splňují normy dle certifikátu ke stažení.Více informací najdete v prezentaci ke stažení. )

POLYKARBONÁTOVÁ TRAPÉZOVÁ DESKA FTP

Stavebnictví


(Prosvětlovací trapézové desky tl. 0,8 mm vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Vhodné na zastřešení pergol apod. Spodní strana desky je opatřena hrubší strukturou pro rozptyl světla. UV ochrana. Záruka 10 let. Barva bronz.Trapézové desky FTP jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál. Jsou velmi odolné proti)

LEXAN® EXELL D®

Stavebnictví Reklama Průmysl


(LEXAN® EXELL D - deska z polykarbonátu (PC). Vynikající rázová houževnatost, propustnost světla, tepelná a zvuková izolace. Snadná montáž, dělení, ohýbání za studena, hluboké tažení za tepla. Oboustranně nanesena ochranná vrstva proti působení UV záření. Určena zejména k výrobě světelné reklamy, reklamních tabulí, bezpečnostního zasklení, krytů a průzorů)

LEXAN® MARGARD®

Stavebnictví Průmysl


(LEXAN® MARGARD - deska z polykarbonátu (PC). Vynikající rázová houževnatost, propustnost světla, tepelná a zvuková izolace. Snadná montáž, dělení, ohýbání za studena, hluboké tažení za tepla (platí pro typ FMR 5E). Oboustranně nanesena ochranná silikonová vrstva, která mimořádně zvyšuje povrchovou tvrdost a odolnost proti chemikáliím. Určena zejména pro zasklení)