Morava +420 585 151 212    |   Čechy +420 311 909 053 (všední dny: 7.30 -15.30 hod.) 

Materiály dle použití

×

20200527151038_xfz8ctdmkish66t6ktafd8lt72notmu3.svgMenu

Fólie

Naše fólie představují průhledné a poloprůhledné materiály s mnohastranným využitím v průmyslových, komerčních a spotřebitelských aplikacích. V naší nabídce naleznete fólie z PVC, extrudované desky z PET, polykarbonátové fólie aj., každá s jedinečnými vlastnostmi a přizpůsobením pro specifické potřeby projektů.

Vlastnosti našich fólií:

  • Fólie z PVC: Vynikající flexibilita, odolnost proti chemikáliím, a vodě, vysoká rázová houževnatost.
  • Extrudované desky z PET: Vysoká rázová houževnatost, odolnost proti UV záření a chemikáliím a možnost snadného opracování konvenčními nástroji.
  • Polykarbonátové fólie: Extrémní odolnost proti nárazu, vysoká tepelná odolnost a flexibilita, a vynikající prostup světla.

Běžné aplikace fólií zahrnují:

  • Reklama a tisk: Výroba reklamních bannerů, transparentů a světelných boxů z PVC fólií.
  • Průmyslové použití: Ochranné kryty, vizuální panely a bezpečnostní skla z PET a polykarbonátových fólií.
  • Potravinářství a zdravotnictví: Obalové materiály z PET pro bezpečný kontakt s potravinami, ochranné bariéry a obaly lékařských přístrojů.
  • Stavebnictví a architektura: Využití polykarbonátových fólií pro bezpečnostní prvky, zastřešení a průsvitné konstrukční prvky.

Naše fólie jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu a adaptabilitu, což zajišťuje, že každý produkt nejen splňuje očekávané funkční požadavky, ale také přispívá k estetice a trvanlivosti projektů. S naší širokou nabídkou fólií můžete realizovat projekty, které vyžadují specifické vlastnosti materiálů.


PENTAPRINT®

Reklama


(PENTAPRINT® - folie z tvrdého polyvinylchloridu (PVC) s vysokou rázovou houževnatostí, výbornou odolností proti působení UV záření (jen PENTAPRINT UV) a povětrnostním vlivům. PENTAPRINT se snadno dělí, ohýbá za studen, hluboce táhne za tepla, svařuje a vetkává. Vynikající je zvláště pro přímý potisk sítotiskem a ofsetem. Tento materiál je určen zejména pro)

A-PET (HIPEX A)

Reklama Průmysl


(A-PET od Polycasa (nově HIPEX® A) - extrudovaná deska z termoplastického polyethylentereftalátu (A-PET). Materiál se vyznačuje vysokou rázovou houževnatostí i při teplotách pod bodem mrazu a výbornou odolností proti chemikáliím. V provedení A-PET UV bez problémů odolává UV záření a v provedení A-PET je použitelný pro přímý styk s potravinami. Samozřejmostí je)

LEXAN 9030 TG

Reklama


( LEXAN 9030 TG – univerzální polykarbonátová deska v tenkém provedení (folie) bez UV. Polykarbonátová fólie Lexan je přirozeně průhledný, "čistý" materiál s vynikajícími estetickými vlastnostmi, vysokým nárazem a jednoduchostí konstrukce a tvarovatelnosti. Nabízí velmi široké možnosti použití. Průhledný Lexan 9030 TG má vynikající světlopropustnost - v)

AKYPRINT®

Reklama Průmysl


(AKYPRINT® - polypropylenový (PP) sendvič s unikátním patentovaným jádrem, jehož struktura zajišťuje desce dostatečnou pevnost a tuhost při zachování velmi nízké hmotnosti. AKYPRINT® je dalším vývojovým krokem v oblasti PP sendvičů – je určený především pro použití v tištěné reklamě. AKYPRINT® snadno nahradí běžně používané PVC desky, kartony nebo plechy.)