Morava +420 585 151 212    |   Čechy +420 311 909 053 (všední dny: 7.30 -15.30 hod.) 

Materiály dle použití

×

20200527151038_xfz8ctdmkish66t6ktafd8lt72notmu3.svgMenu

Hliníkové sendviče (Bondy)

Hliníkové sendviče, často označované jako Bondy, jsou vysoce ceněné pro svou výjimečnou pevnost, lehkost a dlouhou životnost. Tento materiál kombinuje dvě vrstvy hliníku s jádrem z polyetylenu, což zajišťuje vynikající stabilitu, odolnost proti korozi a snadnou údržbu. Hliníkové sendviče jsou ideální pro použití ve stavebnictví, reklamě a výrobě transportních a strojních komponent díky své odolnosti proti povětrnostním vlivům a schopnosti snášet extrémní teploty.

Vlastnosti hliníkových sendvičů:

  • Vysoká pevnost při nízké hmotnosti
  • Odolnost proti korozi a UV záření
  • Snadná úprava a instalace
  • Dlouhodobá trvanlivost a nízké nároky na údržbu

Hliníkové sendviče jsou dostupné v široké paletě povrchových úprav a barev, což umožňuje jejich využití v mnoha designových a architektonických aplikacích. Jsou vysoce oblíbené pro svou schopnost kombinovat estetické a funkční aspekty v jednom materiálu.

Běžné aplikace hliníkových sendvičů zahrnují:

  • Architektura a stavebnictví: Fasádní obklady, střešní panely a izolační systémy.
  • Reklama: Výroba velkoformátových reklamních panelů a výstavních stánků.
  • Průmyslové aplikace: Ochranné kryty strojů a zařízení.

Díky své adaptabilitě a vysoké kvalitě jsou naše hliníkové sendviče ideální volbou pro projekty, které vyžadují materiály splňující nejpřísnější standardy. Naše produkty zaručují spolehlivost a výkon, což vám umožní realizovat vaše náročné projekty s důvěrou.

 


DIBOND®

Reklama Průmysl


(SYMBIÓZA KVALITY A DESIGNU DIBOND® se stal světově prvním hliníkovým kompozitním materiálem vyvinutým speciálně pro signmaking: tedy firemní poutače, fasády prodejen, oblouky, totemy, interiérové označení a mnoho dalších propagačních aplikací. Díky širokému spektru vysoce kvalitních povrchů, snadnému zpracování a dlouhé životnosti nabízí DIBOND® svobodu,)

FTP BOND

Reklama Průmysl


(FTP BOND – odlehčená varianta sendvičové desky s jádrem z polyetylenu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechů o síle 0,2 mm, vhodná zvláště pro méně náročné aplikace. Velmi nízká hmotnost, vysoká stabilita, výborná odolnost povětrnostním vlivům, dokonale hladký povrch. Určena zejména pro ploché aplikace - výrobu reklamních tabulí, displejů, informačních)

ALUCORE®

Průmysl


(Alucore je hliníkový kompozitní materiál, který má super lehké, ale pevné hliníkové jádro ve struktuře včelího plástu (honeycomb). Na jeho krycí desky lze nalepit rozličné materiály.YOUTUBE KANÁL ALUCORE Extrémní úspora hmotnostiNové možnosti montážeÚspora drahých materiálůAlucore v kostce Nejvyšší jakost od 3A Composites (Made in Germany)Vysoká tuhost a)

KAPA®TECH

Reklama Průmysl


(KAPA®tech je nová inovativní pěnová deska od 3A Composites. Průlomové použití PUR pěny a hliníkového pláště v sobě kombinuje lehkost s tuhostí. Navíc je KAPA®tech certifikovaná eurotřídou B v kategorii„obtížně vznětlivá“. KAPA®tech nabízí skvělé charakteristiky pro mnoho zajímavých aplikací v oblasti transportation, v průmyslu obecně i na poli vizuální)