Morava +420 585 151 212    |   Čechy +420 311 909 053 (všední dny: 7.30 -15.30 hod.) 

Materiály dle použití

×

20200527151038_xfz8ctdmkish66t6ktafd8lt72notmu3.svgMenu

POLYCASA CAST (CRYLUX)

Stavebnictví Reklama Průmysl

POLYCASA CRYLUX

 

LITÉ AKRYLOVÉ SKLO V PESTŘE ŽIVÝCH BARVÁCH

Díky vysoké průhlednosti, odolnosti a UV stabilitě je akrylové sklo
ideální volbou tam, kde hlavní roli hraje vzhled. 


CRYLUX™ je plastová deska, která je z pohledu vizuálního efektu jasným vítězem. Je vyrobena z litého polymethylmethakrylátu (PMMA) a je vhodná pro širokou škálu využití: firemní signmaking, vybavení prodejen, stavebnictví či nábytek na míru. Dokonalá čistota CRYLUX™ je ideální tam, kde je požadavkem vysoká kvalita optického zobrazení, jeho živé barvy pak zejména ve vizuální komunikaci. Díky snadné zpracovatelnosti, pomocí většiny běžných technologií, nabízí opravdu mnoho prostoru pro designery.

Spektrum barev sahá od speciálních odleskových neprůhledných povrchů (CRYLUX™ Argenta) přes zářivé fluorescentní varianty (CRYLUX™ Neon) až po antireflexní matné povrchy (CRYLUX™ Design). K dispozici je široký výběr barev v neprůhledných, opálových, průhledných a průsvitných verzích. Na základě požadavku lze vyrobit barevné provedení dle přání zákazníka.

POLYCASA CRYLUX ( dříve POLYCASA CAST) jsou lité polymetylmetakrylátové desky s tím, že hotový výrobek je složen z 90-95% čistého PMMA a zbytek tvoří přísady (stabilizátory, změkčovadla, barviva, pigmenty, oddělovací prostředky atd.)

CRYLUX je dostupný v blocích až 100 mm silných nebo tradičních deskách, které po vhodné úpravě lze instalovat i do pomocných dopravních prostředků a vybavení používaného v mořských hlubinách a akváriích, kde obrovské tlaky kladou vysoké nároky na nejvyšší optickou a mechanickou kvalitu produktu. 
 

DOSTUPNÉ VARIANTY

POLYCASA CRYLUX design – jednostranný nebo oboustranný matný povrch odolný prosti otěru.

POLYCASA CRYLUX lumina – deska určená k výrobě světelných reklam. Při nasvícení hran prostupuje světlo na plochu desky.

POLYCASA CRYLUX vision – speciálně navržená deska pro funkci projekčního plátna – varianty Rear, Front, Through

POLYCASA CRYLUX optima – materiál vyvinutý speciálně pro použití s LED-diodami. Světelná propustnost těchto barevných desek byla upravena právě pro vlnové délky světla emitovaného LED-diodami. Snižuje počet použitých diod ve srovnání se standardním provedením.

POLYCASA CRYLUXdesign blocks – dostupné v tloušťce 35-100 mm – ideální pro nábytkářský design, interiérové dekorace a speciální prosklení, např. podlahy, bazény, atp.

POLYCASA CRYLUX anti-bacteria – varianta s antimikrobiální úpravou a fungicidní ochranou – vhodný materiál pro aplikace s mimořádnými požadavky na hygienu – zdravotnická a laboratorní zařízení, tělocvičny, lázně, hotely, sanitární aplikace.

POLYCASA CRYLUX beauté – deska se zvýšenou chemickou odolností než standardní PMMA – ideální pro výrobu stojanů na kosmetiku.

POLYCASA CRYLUX fluoedge – charakteristické světlou průhlednou barvou, která kontrastuje s tmavými fluorescentními okraji na všech hranách desky. Ideální zejména pro dekorativní účely a vitríny.

OPRACOVÁNÍ

Desky POLYCASA CRYLUX se dají snadno opracovat běžnými technologiemi jako vrtání, řezání, frézování, leštění, potiskování, ohýbání a tváření za tepla, vakuování apod. Navíc se velmi dobře opracovává na laseru, kde je možné dosáhnout velmi čistých a lesklých hran. Podrobné pracovní postupy jsou uvedeny v Techniké knize.

OBVYKLÉ POUŽITÍ

Průmysl:

 • reklamní nosiče
 • vitríny
 • nábytek
 • hygienické zařízení
 • dárkové předměty
 • regálové systémy
 • solária
 • lodní okénka
 • projekční plátna

Stavebnictví:

 • střešní onka
 • tunelové klenby
 • příčky
 • dveře

Pokud hledáte materiál s brilantní čistotou a vynikající odolností, ideální pro širokou škálu použití od reklamních nosičů po sofistikované architektonické prvky, pak již dál nehledejte. POLYCASA CAST (CRYLUX) skvěle plní všechny tyto vlastnosti.

Ke stažení:

Kontaktujte nás:

Aleš Bechner Aleš Bechner Oblast reklama/průmysl Čechy +420 602 542 928

Daria Češpivová Daria Češpivová Oblast reklama Čechy +420 720 955 673
Dotaz na produkt: